O VÝTAHY OSTRAVA spol. s r. o.

Firma VÝTAHY OSTRAVA spol. s r. o. založená v roce 1991 navazuje na tradice a kvalitu již do roku 1947, kdy v severomoravském regionu začala fungovat speciální firma na výrobu, instalaci a servis tehdejších výtahů. Naše firma se snaží poskytovat kvalitní zboží a služby při dodržování ekologických,ekonomických a morálních hodnot a být dobrým zaměstnavatelem v kraji s jasně danými etickými principy.

Předmětem podnikání naší společnosti VÝTAHY OSTRAVA spol. s r. o. je poskytování komplexních služeb v oblasti projektování,výroby, montáže a následného záručního i pozáručního servisu všech typů výtahů, čímž zajišťujeme celé spektrum činností nutných k úspěšnému nainstalování a provozu výtahové techniky.

V minulosti jsme získali ocenění, kterých si dodnes vážíme. V roce 1998 to bylo čestné uznání pro ostravský region v soutěži „FIRMA ROKU“, v roce 2010 prestižní ocenění Štika českého byznysu,kde jsme zvítězili v našem regionu a získali deváté místo v rámci celé ČR.

Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu týmu pracovníku Vám můžeme pomoci při výběru vhodného řešení dané problematiky. Proto neváhejte kontaktovat naše jednotlivá oddělení nebo navštivte naše sídlo firmy v Ostravě.

Právě se nacházíte:VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. > O VÝTAHY OSTRAVA spol. s r. o.
Kontaktujte obchodníka
Aktuality
  • Fúze VYMYSLICKÝ HOLDING spol. s r. o.Oznámení o uložení projektu vnitrostátního rozdělení a fúze do sbírky listin obchodního rejstříku a upozornění věřitelům. Více info Fúze VYMYSLICKÝ...
  • Ocenění dům roku 2016Dovoluji si vám oznámit, že jsme dne 23. 6. 2017 obdrželi ocenění v soutěži „Dům roku 2016“. Oceněn byl bytový dům v Ostravě na ulici...
Všechny aktuality
Intranet