ČTYŘLÍSTEK - finanční dar

26.01.2015

VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. v minulém roce poskytla finanční dar příspěvkové organizaci Čtyřlístek – centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava. 

Děkovný dopis organizace:

"Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou poděkoval za Vaši  loňskou velkorysou finanční pomoc ve prospěch našich klientů. Peněžní prostředky, které jsme od Vás obdrželi, bychom chtěli čerpat letos na jaře, a to na zakoupení zahradního altánu pro naše klienty z Domova Barevný svět. Zahradní altán je důlěžitý při pobytu na zahradě zejména pro ty naše klienty, kteří vzhledem ke svému zdravotnímu stavu a medikaci nemohou pobývat na přímém slunci, ale samozřejmě i oni tráví rádi volný čas na zahradě spolu se svými ostatními kamarády. Váš finanční příspěvek je proto velmi vítanou pomocí, abychom mohli pořídit letní přístřešek na zahradu Domova Barevný svět.

Velmi si vážíme Vaší spolupráce a věříme, že nám svou přízeň zachováte i v budoucnosti. Dovolte mi zároveň, abych osobně a celému týmu Vašich spolupracovníků popřál v novém roce 2015 mnoho štěstí, radosti a úspěchů."

PhDr. Svatopluk Aniol, ředitel organizace

Právě se nacházíte:VÝTAHY OSTRAVA spol. s r.o. > Aktuality > ČTYŘLÍSTEK - finanční dar
Kontaktujte obchodníka
Aktuality
  • Ocenění dům roku 2016Dovoluji si vám oznámit, že jsme dne 23. 6. 2017 obdrželi ocenění v soutěži „Dům roku 2016“. Oceněn byl bytový dům v Ostravě na ulici...
  • Výtah po zásahu vandala - FOTOTakto vypadají naše výtahy po zásahu vandala. Možná by pomohl kamerový systém, je ale smutné, že ÚOOÚ více chrání osobní údaje nepřizpůsobivých...
Všechny aktuality
Intranet